Разлика помеѓу преработките на „Кралство Унгарија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 29 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
|p1 = Grand Prince of the Hungarians
|image_p1 = [[File:Sin escudo.svg|20px|alt=]]
|s1 = HungarianУнгарска DemocraticДемократска RepublicРепублика
|flag_s1 = Civil Ensign of Hungary.svg
|

Прегледник