Прејди на содржината

Адам Смит: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: af:Adam Smith
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: co:Adam Smith; козметички промени)
с (Бот Додава: af:Adam Smith)
{{Link FA|fr}}
 
[[af:Adam Smith]]
[[an:Adam Smith]]
[[ar:آدم سميث]]
86.434

уредувања