Прејди на содржината

Монтефредане: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 12 години
с
Бот Додава: pms:Montefredane
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: war:Montefredane)
с (Бот Додава: pms:Montefredane)
[[nl:Montefredane]]
[[pl:Montefredane]]
[[pms:Montefredane]]
[[pt:Montefredane]]
[[roa-tara:Mondefredane]]
58.155

уредувања