Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1289 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Бот Додава: an, bn, bpy, br, bs, cs, cy, de, eo, es, et, eu, fa, fr, gan, it, ja, ka, ko, la, lv, mr, new, no, oc, pl, ro, ru, sk, sl, sr, sv, tr, uk, vi, zh)
с (Бот Додава: is:Flokkur:Fólk fætt árið 1289)
[[fr:Catégorie:Naissance en 1289]]
[[gan:Category:1289年出世]]
[[is:Flokkur:Fólk fætt árið 1289]]
[[it:Categoria:Nati nel 1289]]
[[ja:Category:1289年生]]
109.264

уредувања

Прегледник