Прејди на содржината

Лаут (грофовија): Разлика помеѓу преработките

Додадени 9 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Менува: it:Louth (contea)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sco:Coonty Louth)
с (Бот Менува: it:Louth (contea))
[[hu:Louth megye]]
[[id:County Louth]]
[[it:Louth (contea)]]
[[ja:ラオース州]]
[[lt:Lauto grafystė]]
109.264

уредувања