Мазендеран: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 25 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: pnb:ماژندران
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: lv:Māzenderāna)
с (Бот Додава: pnb:ماژندران)
[[os:Мазендеран]]
[[pl:Mazandaran]]
[[pnb:ماژندران]]
[[pt:Mazandaran]]
[[ru:Мазендеран]]
46.384

уредувања

Прегледник