Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1624 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: id:Kategori:Kematian 1624
с (Бот Додава: ar, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, da, de, eo, es, et, eu, fa, fr, gan, it, ja, ka, ko, la, lb, lv, new, no, pl, ro, ru, sk, sl, sr, sv, sw, th, tr, uk, vi, zh)
с (Бот Додава: id:Kategori:Kematian 1624)
[[fr:Catégorie:Décès en 1624]]
[[gan:Category:1624年過世]]
[[id:Kategori:Kematian 1624]]
[[it:Categoria:Morti nel 1624]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1624年没]]
[[ka:კატეგორია:გარდაცვლილი 1624]]
[[ko:분류:1624년 죽음]]
10.025

уредувања

Прегледник