Разлика помеѓу преработките на „Африкански куп на нации 2008“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Бот Менува: en:2008 Africa Cup of Nations)
[[nl:African Cup of Nations 2008]]
[[pl:Puchar Narodów Afryki 2008]]
[[pt:CopaCampeonato Africano das Nações Africanas de 2008]]
[[ru:Кубок африканских наций 2008]]
[[sr:Афрички куп нација 2008.]]
46.384

уредувања

Прегледник

Лични алатки

Именски простори

Варијанти

Повеќе