Разлика помеѓу преработките на „Список на непризнаени држави“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
с (Бот Додава: eu:Onartu gabeko estatuak)
[[pl:Państwa nieuznawane]]
[[pt:Estado não-reconhecido]]
[[ro:Lista statelor cu recunoaştererecunoaștere limitată]]
[[ru:Непризнанные и частично признанные государства]]
[[sh:Popis nepriznatih država]]
58.155

уредувања

Прегледник