Разлика помеѓу преработките на „Папа Елевтериј“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 57 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Бришење од Категорија:Религиски водачи
с (Бот: Бришење од Категорија:Религиски водачи)
 
[[Категорија:Папи|Е]]
[[Категорија:Религиски водачи]]
[[Категорија:Ватикан]]
 
941.847

уредувања

Прегледник