Разлика помеѓу преработките на „Папа Јован VII“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 57 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Бришење од Категорија:Религиски водачи
с (Бот Додава: yo:Pope John VII)
с (Бот: Бришење од Категорија:Религиски водачи)
 
[[Категорија:Папи|Ј]]
[[Категорија:Религиски водачи]]
 
[[af:Pous Johannes VII]]
941.847

уредувања

Прегледник