Разлика помеѓу преработките на „6 јуни“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 15 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: kl:Juuni 6
с (Бот: Бришење на шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: kl:Juuni 6)
[[ka:6 ივნისი]]
[[kk:Маусымның 6]]
[[kl:Juuni 6]]
[[kn:ಜೂನ್ ೬]]
[[ko:6월 6일]]
6.057

уредувања

Прегледник