Информација: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
Бот Менува: ro:Informație
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Бот Менува: ro:Informație)
[[pt:Informação]]
[[qu:Willa]]
[[ro:InformaţieInformație]]
[[ru:Информация]]
[[sah:Иһитиннэрии]]
58.155

уредувања

Прегледник