Михаил Саакашвили: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
Бот Менува: ro:Miheil Saakașvili
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: Промена на шаблон: Биог-никулец)
с (Бот Менува: ro:Miheil Saakașvili)
[[pl:Micheil Saakaszwili]]
[[pt:Mikheil Saakashvili]]
[[ro:Miheil SaakaşviliSaakașvili]]
[[ru:Саакашвили, Михаил Николозович]]
[[sh:Mihail Saakašvili]]

Прегледник