Лагуна Брава: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 6 бајти ,  пред 12 години
с
Бот менува: Референци -> Наводи
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox lake)
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
[[Податотека:Yolnabaj.jpg|десно|250п|]]
 
== РеференциНаводи ==
{{Reflist}}
 
941.847

уредувања

Прегледник