Разлика помеѓу преработките на „Комедија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 6 бајти ,  пред 11 година
с
Бот менува: Референци -> Наводи
с (Бот Менува: fa:شادی‌نامه)
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
{{reflist}}
 
== РеференциНаводи ==
* Aristotle, Poetics.
* Buckham, Philip Wentworth, [http://books.google.com/books?id=IjAZAAAAYAAJ&printsec=frontcover&dq=The+Theatre+of+the+Greeks ''Theatre of the Greeks''], 1827.
941.847

уредувања

Прегледник