Разлика помеѓу преработките на „Зеландија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 6 бајти ,  пред 10 години
с
Бот менува: Референци -> Наводи
с (Бот: козметички промени)
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
Зеландија нема домородна копнена [[фауна]]. <ref>Flannery, Tim (1994). ''The Future Eaters''. Grove Press, New York. Pages 42-43.</ref>
 
== РеференциНаводи ==
{{reflist}}
 
941.847

уредувања

Прегледник