Прејди на содржината

ЖС „Јегуновце“: Разлика помеѓу преработките

Одземени 6 бајти ,  пред 12 години
с
Бот менува: Референци -> Наводи
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
* {{Интеррегионална линија 6903}}
 
== РеференциНаводи ==
<references />
 
941.847

уредувања