Разлика помеѓу преработките на „Бонго (инструмент)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 6 бајти ,  пред 10 години
с
Бот менува: Референци -> Наводи
с (Бот: козметички промени)
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
* [http://www.idividi.com.mk/vesti/evropa/479875/index.html Лондонски изработувач на бонго тапани почина од болеста антракс]
 
== РеференциНаводи ==
{{reflist}}
 
941.847

уредувања

Прегледник