Разлика помеѓу преработките на „Барун-Урт“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 6 бајти ,  пред 11 година
с
Бот менува: Референци -> Наводи
с (Бот Додава: ru:Барун-Урт)
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
* [[Листа на градови во Монголија]]
 
== РеференциНаводи ==
{{Reflist}}
 
941.847

уредувања

Прегледник