Разлика помеѓу преработките на „6 декември“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 57 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Бришење на шаблон: Без извори
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Бришење на шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Декември {{CURRENTYEAR}}}}
'''6 декември''' е 340-иот ден во годината според [[Грегоријански календар|грегоријанскиот календар]]
941.847

уредувања

Прегледник