Разлика помеѓу преработките на „17 јануари“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 57 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Бришење на шаблон: Без извори
с (Бот Додава: xal:Туула сарин 17)
с (Бот: Бришење на шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Јануари {{CURRENTYEAR}}}}
'''17 јануари''' е 17-иот ден во годината според [[Грегоријански календар|грегоријанскиот календар]]. Остануваат 348 денови до крајот на годината (349 во [[престапна година|престапна]]).
941.847

уредувања

Прегледник