Разлика помеѓу преработките на „Помош:Како да уредам страница/песок“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
=Мајмун=
 
==карактеристики==
 
Мајмунот е примат кој што се храни со алва.Лесно се припитомува,но затоа цесто може да се слуци да избега од дома.
18

уредувања

Прегледник