Бисалтија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: sv:Bisaltien
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Брзо додавање категорија Области во Античка Македонија (со користење на HotCat))
с (Бот Додава: sv:Bisaltien)
{{наводи}}
 
 
[[Категорија:Области во Античка Македонија]]
 
[[ca:Bisàltia]]
[[es:Bisaltia]]
[[sh:Bisaltija]]
[[sv:Bisaltien]]
 
[[Категорија:Области во Античка Македонија]]
59.415

уредувања

Прегледник