Бисалтија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 82 бајти ,  пред 12 години
с
Брзо додавање категорија Области во Античка Македонија (со користење на HotCat)
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Брзо додавање категорија Области во Античка Македонија (со користење на HotCat))
[[es:Bisaltia]]
[[sh:Bisaltija]]
 
[[Категорија:Области во Античка Македонија]]

Прегледник