Разлика помеѓу преработките на „Штокавско наречје“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот: козметички промени
с (Бот Менува: cs:Štokavština)
с (Бот: козметички промени)
[[Категорија:Хрватски јазик]]
[[Категорија:Српски јазик]]
 
[[Категорија:Босански јазик]]
 
941.847

уредувања

Прегледник