Разлика помеѓу преработките на „Скопски Санџак“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 1 бајт ,  пред 10 години
с
Бот: козметички промени
с
с (Бот: козметички промени)
{{Санџаци во Румелискиот вилает}}
 
[[Категорија: Санџаци во Румелискиот вилает]]
941.847

уредувања

Прегледник