Света земја: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот: козметички промени
Нема опис на уредувањето
с (Бот: козметички промени)
[[sk:Svätá zem]]
[[sl:Sveta dežela]]
[[sv:Det heliga landet]]
[[sr:Света Земља]]
[[sv:Det heliga landet]]
[[th:ดินแดนศักดิ์สิทธิ์]]
[[tr:Kutsal Topraklar]]
941.847

уредувања

Прегледник