Разлика помеѓу преработките на „Левичарската партија.ПДС“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот: козметички промени
с (Бот: козметички промени)
 
== Надворешни врски ==
* [http://www.dw-world.de/dw/article/0,,3987417,00.html Дојче Веле „Обединувањето го смени ликот на Партијата на Левицата“]
 
 
941.847

уредувања

Прегледник