Прејди на содржината

Даниел Московски: Разлика помеѓу преработките

с
Бот: козметички промени
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Бот: козметички промени)
[[Категорија:Христијански светци од 14 век]]
[[Категорија:Православни монарси]]
 
[[be:Даніл Аляксандравіч]]
[[bs:Danijel, knez Moskve]]
941.847

уредувања