Атанас Вангелов: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 1 бајт ,  пред 12 години
с
Бот: козметички промени
с (Брзо додавање категорија Богданчани (со користење на HotCat))
с (Бот: козметички промени)
 
[[Категорија:Македонски писатели|В]]
[[Категорија:Богданчани]]
 
[[bg:Атанас Вангелов]]
 
[[Категорија:Богданчани]]
941.847

уредувања

Прегледник