Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1708 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: oc:Categoria:Naissença en 1708
с (Бот Додава: is:Flokkur:Fólk fætt árið 1708)
с (Бот Додава: oc:Categoria:Naissença en 1708)
[[is:Flokkur:Fólk fætt árið 1708]]
[[it:Categoria:Nati nel 1708]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1708年生]]
[[ka:კატეგორია:დაბადებული 1708]]
[[ko:분류:1708년 태어남]]
[[nn:Kategori:Fødde i 1708]]
[[no:Kategori:Fødsler i 1708]]
[[oc:Categoria:Naissença en 1708]]
[[pl:Kategoria:Urodzeni w 1708]]
[[ro:Categorie:Naşteri în 1708]]
43.100

уредувања

Прегледник