Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1282 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: la:Categoria:Nati 1282
с (Бот Додава: ar, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, cy, da, de, eo, es, et, eu, fa, fr, gan, it, ja, ka, ko, new, no, oc, pl, ro, ru, sk, sl, sr, sv, th, tr, vi, zh)
с (Бот Додава: la:Categoria:Nati 1282)
[[gan:Category:1282年出世]]
[[it:Categoria:Nati nel 1282]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1282年生]]
[[ka:კატეგორია:დაბადებული 1282]]
[[ko:분류:1282년 태어남]]
[[la:Categoria:Nati 1282]]
[[new:पुचः:१२८२य् बुगु]]
[[no:Kategori:Fødsler i 1282]]
43.100

уредувања

Прегледник