Разлика помеѓу преработките на „Прекогниција“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 52 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Менува Категорија:Претскажување
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Менува Категорија:Претскажување)
[[Категорија:Парапсихологија]]
[[Категорија:Предвидување]]
[[Категорија:Претскажување]]
 
[[cs:Prekognice]]
941.847

уредувања

Прегледник