Библиомантија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 52 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: Менува Категорија:Претскажување
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Менува Категорија:Претскажување)
 
[[Категорија:Предвидување]]
[[Категорија:Претскажување]]
[[Категорија:Окултизам]]
 
941.847

уредувања

Прегледник