Гесло: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 13 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: su:Motto
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sco:Ensenyie)
с (Бот Додава: su:Motto)
[[sq:Lista e motove kombëtare]]
[[sr:Мото]]
[[su:Motto]]
[[sv:Valspråk]]
[[ta:குறிக்கோளுரை]]
59.415

уредувања

Прегледник