Разлика помеѓу преработките на „Раул Гонсалес“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 1 бајт ,  пред 11 година
с
Бот Менува: tr:Raúl González
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Фудбалер)
с (Бот Менува: tr:Raúl González)
[[sv:Raúl]]
[[th:ราอูล กอนซาเลซ]]
[[tr:Raúl GonzalezGonzález]]
[[uk:Рауль Гонсалес]]
[[uz:Raúl González]]
11.372

уредувања

Прегледник