Разлика помеѓу преработките на „Антипатридска династија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот: Менува Категорија:Македонски династии
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Менува Категорија:Македонски династии)
 
[[Категорија:Кралски семејства]]
[[Категорија:МакедонскиДинастии династииво Античка Македонија| ]]
 
[[de:Antipatriden]]
941.847

уредувања

Прегледник