Прејди на содржината

Житомирска Област: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: ro:Regiunea Jitomir
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: pt:Oblast de Jitomir)
с (Бот Додава: ro:Regiunea Jitomir)
[[pl:Obwód żytomierski]]
[[pt:Oblast de Jitomir]]
[[ro:Regiunea Jitomir]]
[[ru:Житомирская область]]
[[sh:Žitomirska oblast]]
46.384

уредувања