Разлика помеѓу преработките на „Папа Елевтериј“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: yo:Pope Eleuterus
с (Бот: Промена на шаблон: Христијанство-никулец)
с (Бот Додава: yo:Pope Eleuterus)
[[vi:Giáo hoàng Êlêuthêrô]]
[[war:Papa Eleuterio]]
[[yo:Pope Eleuterus]]
[[zh:教宗义禄]]
2.817

уредувања

Прегледник