Разлика помеѓу преработките на „Полинезија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот Менува: arz:پولينيزيا
с (Бот: Промена на шаблон: Никулец за географија)
с (Бот Менува: arz:پولينيزيا)
[[ace:Polinesia]]
[[ar:بولنيزيا]]
[[arz:بولينيزياپولينيزيا]]
[[ast:Polinesia]]
[[bat-smg:Polinezėjė]]
6.250

уредувања

Прегледник