830-ти п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 46 бајти ,  пред 12 години
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Брише: id:830-an SM)
[[es:Años 830 a. C.]]
[[eu:K. a. 830eko hamarkada]]
[[fa:دهه ۸۳۰ (پیش از میلاد)]]
[[fi:830-luku eaa.]]
[[fr:Années -830]]
5.104

уредувања

Прегледник