Прејди на содржината

Дискус: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
Бот Менува: no:Diskuser
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: pl:Symphysodon)
с (Бот Менува: no:Diskuser)
[[lt:Diskai]]
[[nl:Symphysodon]]
[[no:DiscuserDiskuser]]
[[pl:Symphysodon]]
[[pt:Acará-disco]]
101

уредување