Оклахома: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 23 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: xal:Оклахом
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: Промена на шаблон: Никулец за географија)
с (Бот Додава: xal:Оклахом)
[[vo:Oklahoma]]
[[war:Oklahoma]]
[[xal:Оклахом]]
[[yi:אקלעהאמע]]
[[yo:Oklahoma]]

Прегледник