Категорија:Родени во 1236 година: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: da:Kategori:Født i 1236
с (Бот Додава: ar, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, de, es, eu, fa, fr, gan, id, it, ja, ka, ko, mr, new, pl, ro, ru, simple, sk, sl, sr, sv, th, tr, vi, zh)
с (Бот Додава: da:Kategori:Født i 1236)
[[bs:Kategorija:1236 rođenja]]
[[cs:Kategorie:Narození 1236]]
[[da:Kategori:Født i 1236]]
[[de:Kategorie:Geboren 1236]]
[[en:Category:1236 births]]
59.415

уредувања

Прегледник