Брзо лизгање на Зимските олимписки игри 2010 - 1500 m за жени: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
* [http://www.vancouver2010.com/en/athletes-and-sports/sports/-/40912/34238/1ggenru/speed-skating.html Брзо лизгање на официјалното мрежно место на игрите] {{ref-en}} {{ref-fr}}
 
[[ca:Patinatge de velocitat als Jocs Olímpics d'hivern de 2010 - 1500 metres femenins]]
[[cs:Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2010 - 1500 metrů ženy]]
[[en:Speed skating at the 2010 Winter Olympics – Women's 1500 metres]]
86.434

уредувања

Прегледник