Разлика помеѓу преработките на „Генерален Договор за Трговија и Царини“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: ro:GATT
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: ro:GATT)
[[pl:GATT]]
[[pt:Acordo Geral de Tarifas e Comércio]]
[[ro:GATT]]
[[ru:Генеральное соглашение по тарифам и торговле]]
[[sk:Všeobecná dohoda o clách a obchode]]
86.434

уредувања

Прегледник