ГНУ: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 31 бајт ,  пред 12 години
с
Бот Додава: kn:ಗ್ನು, sh:GNU
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: Промена на шаблон: Инф-никулец)
с (Бот Додава: kn:ಗ್ನು, sh:GNU)
[[it:GNU]]
[[ja:GNU]]
[[kn:ಗ್ನು]]
[[ko:GNU]]
[[ku:GNU]]
[[ru:GNU]]
[[sc:GNU]]
[[sh:GNU]]
[[simple:GNU]]
[[sk:GNU]]
24.401

уредување

Прегледник