Разлика помеѓу преработките на „Демократска армија на Грција“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: es:Ejército Democrático Griego)
[[el:Δημοκρατικός Στρατός Ελλάδας]]
[[en:Democratic Army of Greece]]
[[es:Ejército Democrático Griego]]
[[he:הצבא הדמוקרטי של יוון]]
[[it:Esercito Democratico Greco]]
86.434

уредувања

Прегледник