Разлика помеѓу преработките на „Акватичко потекло на човекот“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот: Промена на шаблон: Никулец
с (Бот Додава: zh:水猿假說)
с (Бот: Промена на шаблон: Никулец)
{{reflist}}
 
{{Никулец од областа на биологијата}}
 
[[Категорија:Еволутивна биологија]]
941.847

уредувања

Прегледник